Zpět

Tecasorb

Přidáno: 18. 10. 2020 09:07:12 Počet shlédnutí: 1126

18 Říjen 2020

Kde jsou ukryté léčivé vlastnosti náplastí a obvazů Tecasorb. Technologii jsme si vypůjčili od našich předků, kteří léčivé účinky uhlíku již dávno znali.

Tecasorb

Dnes používáme moderní formu tzv. aktivovaného uhlíku, který nezbytnou součástí i různých filtračních zařízení, chránících před působením nejrůznějších toxinů rozptýlených v ovzduší. Své užití si ale aktivní uhlík našel i v medicině.

Tecasorb využívá vlastní strukturu aktivní uhlíkové vrstvy, kterou přikládáme přímo na ránu. Uhlík má vysokou absobční schopnost a je tělu přirozený, ránu tak udržije čistou a tím urychluje hojení. Rozhodně se nekombinuje z žádnou desinfekcí.

Když budeme mít Tecasorb po ruce v praví okamžik, může nám pomoci od bolesti:

  • zastavuje krváceni
  • čiští ránu
  • snižuje bolest
  • urychluje hojení

Pokud by Vám tyto informace nestačili, snad Vám pomůžeme na www.tecasorb.cz

 

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti