RahaSport Body Fit 200 ml

RahaSport Body Fit 200 ml

Vhodný pro přístrojové terapie zaměřené na celulitidu. Mírně hřejivý balzám s extraktem ze skořice je vhodný jako preventivní prostředek před vznikem celulitidy, ale i v jejím průběhu. Má pozitivní vliv na zjemnění a zvláčnění pokožky, způsobuje její zvýšené prokrvení a prohřátí. Doporučujeme vždy před aktivním pohybem (sport, práce atd.). Dále velmi pozitivně působí ve spojení se všemi přístroji pomáhajícími udržet štíhlou linii a dále pak v kombinaci s teplými zábaly.

320 Kč s DPH

Suitable for precision therapy, anti-cellulite
Gently warming balm with cinnamon extract has protective effect against possible inception of cellulite but it is also applicable after cellulite has entered. It supports refinement and plasticity of skin and causes increased blood circulation and warming-up effect. It is recommended always before starting any activity (sports, work, etc.). This balm is very effectual in connection with all devices helping to keep slender figure as well as if applied together with warm packs.

Geeignet für Präzisionstherapie, Anti-Cellulite
Ein sanft wärmender Balsam mit Zimtextrakt schützt vor Zellulitis-Entstehung, er ist jedoch auch schon nach ihrem Auftreten anwendbar. Er wirkt positiv auf Verjüngung und Elastizität der Haut, auf ihre erhöhte Durchblutung und Durchwärmen ein. Er ist immer vor aktiver Tätigkeit (Sport, Arbeit usw.) anzuwenden. Ferner ist der Balsam bei gleichzeitiger Anwendung von allen Geräten sehr wirksam, die die schlanke Figur behalten helfen, und auch in Kombination mit warmen Packungen.

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti