MALBUFIT Magnesium gel 35 g

MALBUFIT Magnesium gel 35 g

MALBUFIT Magnesium gel 35 g obsahuje polovinu denní dávky hořčíku společně s náloží pomalých a rychlých cukrů pro doplnění energie během zátěže. 50% denní hořčíku dávky v gelu umožňuje jeho snažší plánování a podání, denní dávku je tak možné rozdělit. Z praktického hlediska je totiž lepší vždy hradit jen polovinu doporučované ztráty.

38 Kč s DPH

MALBUFIT Magnesium gel 35g

Doplněk stravy

Hořčík (magnesium) je základní a nepostradatelný výživový prvek všech sporotvců a bězců. Např. krevní hodnoty hořčíku v plazmě po vytrvalostním běhu významně klesají. K obnově hodnot Mg může docházet až během následujících 72 hodin! Snadno se tak jeho nedostatek přehlédne. Proto je důležité hořčík doplňovat pravidelně podle tréninkového plánu a diety.   MALBUFIT Magnesium gel 35 g obsahuje polovinu denní dávky hořčíku společně s náloží pomalých a rychlých cukrů pro doplnění energie během zátěže. 50% denní hořčíku dávky v gelu umožňuje jeho snažší plánování a podání, denní dávku je tak možné rozdělit. Z praktického hlediska je totiž lepší vždy hradit jen polovinu doporučované ztráty!   MALBUFIT Magnesium gel je lehký, přirozeně sladký gel s příchutí originálního koncentrátu skutečného manga.

Složení 1 dávka (35g): Čištěná demineralizovaná voda, dextróza 18 %, glukóza 6 %, hořčík celkem 187,5 mg* (50% RHP) z toho oxid hořečnatý 280 mg (168,84 mg hořčíku), mléčnan hořečnatý 187,5 mg (18,68 mg hořčíku), vitamin C 80 mg* (100% RHP), Bioperine® 5mg, sorban draselný E202, benzoan sodný E211 (konzervanty), karboxymethylcelulóza E466, xanthanová guma E415 (zahušťovadla), mango příchuť.

35g gelu = 8,4g cukru

*RHP referenční hodnota příjmu.

Dávkování: Podle potřeby 1 až 2 gely před nebo v průběhu sportovního výkonu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění:

Ukládejte mimo dosah dětí!

Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na obalu.

Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy.

Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Uchovávejte v suchu, na tmavém místě při teplotě do 25°C.

Originální receptura PharmDr. R. Pfleger

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info